FOTOGRAF / GRAFIK

Nazywam się KamilaZobacz moje zdjęcia!

Fotografią interesuję się od szkoły podstawowej. Rozwijając pasję oraz zwiększając wiedzę ukończyłam szereg szkoleń i kursów, które umocniły mnie w obranym kierunku na przyszłość.

Dopełnieniem moich działań w zakresie zwiększenia umiejętności fotograficznych są studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Sztuka Mediów oraz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku Fotografia i Multimedia. 

Czym jest dla mnie fotografia? To złapanie ulotnej chwili, czegoś, co pojawiło się na moment, co już nie wróci. Fotografia to emocje i refleks. To ludzie, przedmioty, miejsca, ŚWIATŁO. Eksperymentuje z fotografią poszukując samej siebie oraz swojego stylu. Nieustająco rozwijając się.

KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem absolwentką Technikum nr 15 we Wrocławiu o profilu fototechnik. Posiadam egzamin zawodowy A.20 Rejestracja i obróbka obrazu oraz kwalifikację A.25 Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku sztuka mediów. Jest to rodzaj sztuki, w ramach której dzieła tworzone są przy użyciu technologii nowych mediów w tym: sztuka cyfrowa, grafika komputerowa, animacja, gry wideo oraz druku 3D. Dopełniają moje umiejętności, w tworzeniu profesjonalnej fotografii studyjnej jak i plenerowej. Obecnie jestem studentką II stopnia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku Fotografia i Multimedia. 

UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE

Znajomość programów Adobe, Microsoft Office 94%
Praca w studiu fotograficznym 91%
Zdolności krawieckie 75%

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

2016 – do dziś Metals.pl Sp. z. o. o., Wrocław (grafik)
2016 – do dziś Js-metals, Wrocław (fotograf produktowy)
2018 – Cavallo Spose , Włochy (praktyki zawodowe)
2018 – 2019 Ok Bedmet Kolejarz, Opole (fotograf sportowy)
2019 – FMS Marcin Chrząszcz (fotograf produktowy)